Виготовлення “Буржуйок” Нашим Захисникам

У Державному закладі професійної (професійно-технічної) освіти «Старокостянтинівський аграрно-промисловий ліцей» здобувачі освіти разом з наставниками виготовляють переносні буржуйки. Пічки будуть передані через волонтерів військовим для обігріву бліндажів та жителям Херсонщини. Для виробництва використовують старі газові балони. Керівник закладу Кучерук Сергій Сильвестрович відзначає чималий внесок у загальну справу фермера з с.В.Чернятин Михайла Дзюма, який забезпечив заклад листовим металом для виготовлення 5-ти корпусів пічного обладнання.

Майстри виробничого навчання виготовили 24 одиниці опалювальних приладів для ЗСУ. Із них 15 передали Департаменту освіти ОДА для Херсонщини і 9 – місцевому волонтеру Сергію Жмурко.

Розповідають, наші воїни вже чекають: у бліндажах і окопах вогко та холодно, необхідно  допомогти зігріти захисників. Також на ній можна буде підігріти їжу, воду, просушити речі поряд. Важитиме буржуйка загалом 10 -15 кг. Буржуйка працює на дровах, нагрівається за 10-15 хвилин.

Відбувся перший етап конкурсу на кращий освітній контент серед викладачів і майстрів виробничого навчання професійної підготовки. Кращі матеріали направлені для розгляду обласною комісією Департаменту освіти та науки.  

23 квітня учні 312 групи зібрали макулатуру та зробили донат  на суму 365 грн.  на ЗСУ для місцевого волонтера та нашого випускника Олександра Томашевського. Сподіваємося, що нашу справу продовжать і інші групи ліцею!

17.04.24р. психологічна служба ліцею провела для здобувачів освіти профілактичне заняття з елементами тренінгу ” Безпечне середовище, вільне від проявів насильства”. Учасники заходу ознайомились з законодавством України щодо запобігання та протидії домашнього насильства, куди звертатися у таких випадках та навчились розпізнавати види домашнього насильства за їх ознаками.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x