Історії з життя учнів та викладачів

Пишаємось  нашими учнями!

Здобувачі освіти ДЗ Старокостянтинівського АПЛ знаходять нові можливості в  реалізації себе як фахівців агровиробничого процесу. Таким прикладом став 17-річний Артем Мамчур, який навчається на третьому курсі за спеціальністю «Електромонтажник з освітлення і освітлювальних мереж; електромонтажник силових мереж та електроустаткування». Артем розпочав свою кар’єру в агровиробничій родині A`SPIK Group близько року тому. Тоді він проходив практику на базі ТОВ “Старокостянтинівцукор”.

Наставники характеризують його як талановитого юнака, що свій брак досвіду компенсує величезним прагненням розвиватися та постійною роботою у цьому напрямку. Він – чіткий у виконанні завдань, дослухається до порад старших колег та радо переймає їх навички, вдосконалюючи власні вміння.

Свою роботу на підприємстві Артем Мамчур поєднує з навчанням. Оскільки йому – сімнадцять, за законом, юнак працює неповний робочий день, тож решту часу присвячує освіті.

Про своє рішення Артем розповідає: «Я дуже хвилювався і радився з батьками, як правильно мені вчинити. Батьки порадили спробувати, адже так я зможу вдосконалюватися як фахівець.  Це добре, коли є можливість теорію одразу закріпити на практиці. Я хочу порадити тим, хто опановує агровиробничий фах чи тільки планує почати свій шлях у цій сфері, не бійтесь та пробуйте. Я з власного досвіду знаю: коли є бажання працювати, обов’язково поруч опиняться люди, які тебе в цьому підтримають та навчать.

Директор ліцею Кучерук С.С. , схвалюючи прагнення Артема підкреслив, що практика – це критерій майстерності.  Тож дякуємо адміністрації, майстрам та викладачам за підтримку талановитої молоді!

День навпаки

7 грудня в ліцеї був проведений захід «Лідер хаб». Педагоги та адміністрація закладу надала можливість здобувачам освіти спробувати себе у ролі викладачів та керівників закладу. Так голови учнівського активу обіймали такі посади: Бойчук Карина – директор ліцею, Дем’янюк Анастасія – заступник директора з навчально-виховної роботи, Мар’ямс Дмитро – заступник директора з навчально-виробничого навчання.

Також здобувачами освіти були проведені уроки з різних предметів: іноземної мови – Мазорчук Олександр, української мови – Якимчук Олег, Мотозюк Богдан, математики – Болкун Віталій, Савчук Роман, природничі науки – Нагорний Євген, Яроцький Олександр.

В рамках акції «16 днів проти насильства» лідерка учнівського самоврядування Бойчук Карина провела зі здобувачами освіти тренінг «Гендерно зумовлене та домашнє насильство» і  опитування щодо розуміння важливості боротьби з насиллям.

Робота наших нових майстрів.

Робота наших нових майстрів.

З початку навчального року в нашому закладі працюють нові майстри : Третяк Лілія Тимофіївна – в групі 107 ( кухарі,кондитери), Кальчук Оксана Миколаївна – в групі 205 (оператори ліній у виробництві харчової продукції – молочне виробництво ,оператори ліній у виробництві харчової продукції – перероблення фруктів,овочів,олієнасіння та горіхів) та Якимчук Оксана Василівна – в групі 209 ( налагоджувальники устаткування у виробництві харчової продукції

 

Виробниче навчання та практика на виробництві