Виставка «ТЕХНО-АРТ-галереї»

Здобувачі освіти, викладачі та майстри виробничого навчання Старокостянтинівського аграрно-промислового ліцею взяли активну участь у виставці «ТЕХНО-АРТ-галереї» науково-технічної творчості серед  здобувачів освіти ЗП(ПТ)О.

На виставку було запропоновано три експонати:

  1. Діючий стенд «Система запалювання автомобіля»
  2. Підсвічник
  3. Ферорезонансний стабілізатор напруги

17 травня делегація від нашого закладу відвідала виставку, отримала гарні враження від її організації, наповнення змісту за що висловила свою вдячність організаторам, господарям та учасникам виставки.

Відбувся перший етап конкурсу на кращий освітній контент серед викладачів і майстрів виробничого навчання професійної підготовки. Кращі матеріали направлені для розгляду обласною комісією Департаменту освіти та науки.  

23 квітня учні 312 групи зібрали макулатуру та зробили донат  на суму 365 грн.  на ЗСУ для місцевого волонтера та нашого випускника Олександра Томашевського. Сподіваємося, що нашу справу продовжать і інші групи ліцею!

17.04.24р. психологічна служба ліцею провела для здобувачів освіти профілактичне заняття з елементами тренінгу ” Безпечне середовище, вільне від проявів насильства”. Учасники заходу ознайомились з законодавством України щодо запобігання та протидії домашнього насильства, куди звертатися у таких випадках та навчились розпізнавати види домашнього насильства за їх ознаками.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x