Волонтерська допомога для військових

Волонтерська допомога для військових

Державний заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Старокостянтинівський аграрно-промисловий ліцей» постійно проводить волонтерські заходи та практично допомагає ЗСУ.

Кафедра «Електромонтажників» (Свістунова С. А.) провела різдвяний ярмарок та реалізувала продукцію виготовлену руками дітей (вареники, пампушки, солодощі).

На гроші, зібрані на благодійному ярмарку та благодійні внески волонтерів нашого ліцею, за допомогою гуртка «Молодіжний клуб «Help» (Сікірніцька І. А.), наш ліцей купив бензопилу одній із військових частин м. Старокостянтинів.

Також на потреби однієї з військових частин працівники ліцею погодились передати одноденний заробіток на придбання техніки.

11 червня 2024 року танцювальний колектив в м. Старокостянтинів “ДЕНС ІМПЕРІАЛ” проводив звітний конкурс. Здобувачі освіти та викладачі нашого закладу також брали участь у святі. На концерті глядачі донатили на ЗСУ. Всі кошти у сумі 4115,00 грн. були передані волонтерам.

03.05.24 р.відбулась поетапна кваліфікаційна атестація в групі 201( майстри виробничого навчання: Гадайчук М.І. ,Фараон В.В.,викладач спецтехнології- Левицький В.В.) Здобувачі освіти захищали 4 розряд з професії електрозварник ручного зварювання.

28.05.24 р. в м.Хмельницький відбувся обласний конкурс професійної майстерності з професії ” Кондитер ” серед майстрів виробничого навчання професійних ( професійно- технічних) закладів.Наша колега,майстер виробничого навчання Третяк Л.Т. прийняла активну участь в цьому конкурсі та була нагороджена дипломом за підписом директора НМЦ ПК у Хмельницькій області Л. Шевчук.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x