День Захисників та Захисниць України

Напередодні Дня захисників та захисниць України, здобувачі освіти Старокостянтинівського аграрно-промислового ліцею завітали на уроки мужності до музею захисника України, що знаходиться в 42 гарнізонному будинку офіцерів.
Директор музею Анатолій Борсук та методист 42 ГБО Анастасія Богуславська розповіли дітям про визволення Харківщини у вересні-жовтні 2022 року, а наприкінці заходу всі стоячи вшанували тих військовослужбовців нашої громади, хто поліг, захищаючи наше світле майбутнє.

Творчий звіт

23 травня 2024 року відбувся творчий звіт художніх колективів серед здобувачів освіти та працівників ДЗП (ПТ)О «Старокостянтинівський аграрно-промисловий ліцей».

Екскурсія здобувачів освіти гуртка національно-патріотичного виховання “ДЖУРА” Відбулась чергова  екскурсія учасників гуртка  у державний історико-культурний заповідник “Самчики”.  Здобувачі освіти залишились дуже задоволені проведеним заходом та отримали багато позитивних вражень від цікавої та пізнавальної екскурсії .  

Учасники освітнього процесу ДЗ Старокостянтинівського АПЛ у  День вишиванки одягли національний одяг, долучившись таким чином до події, яка покликана зберегти українські традиції, передати їх наступному поколінню. Вишиванка — це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу. Зберігаймо та підтримуймо скарбницю символів української культури!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x