День Святого Валентина!

14 лютого психологічна служба ліцею разом з учасниками гуртка «Літературна студія» провели для учасників освітнього процесу захід до Дня Святого Валентина. Ведучі ознайомили присутніх з видатними історіями кохання світової літератури та української класики, декламували вірші взірців інтимної лірики, цитували світових мислителів. Та найбільше присутніх вразив відеоролик  за результатами інтерв’ю серед учасників освітнього процесу ліцею, в якому вони давали відповідь на питання, що таке любов на їхню думку.

Психологічна служба ліцею усім бажає плекати любов у своєму серці, любити себе та своїх ближніх!

Відбувся перший етап конкурсу на кращий освітній контент серед викладачів і майстрів виробничого навчання професійної підготовки. Кращі матеріали направлені для розгляду обласною комісією Департаменту освіти та науки.  

23 квітня учні 312 групи зібрали макулатуру та зробили донат  на суму 365 грн.  на ЗСУ для місцевого волонтера та нашого випускника Олександра Томашевського. Сподіваємося, що нашу справу продовжать і інші групи ліцею!

17.04.24р. психологічна служба ліцею провела для здобувачів освіти профілактичне заняття з елементами тренінгу ” Безпечне середовище, вільне від проявів насильства”. Учасники заходу ознайомились з законодавством України щодо запобігання та протидії домашнього насильства, куди звертатися у таких випадках та навчились розпізнавати види домашнього насильства за їх ознаками.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x