До Дня захисту дітей

До Дня захисту дітей, благодійний фонд «Карітас», волонтери (сім’я Буліка І.М.  та молодіжний клуб «Help» Державний заклад професійного (професійно-технічної) освіти «Старокостянтинівський аграрно-промисловий ліцей») провели захід щодо підтримки дітей з обмеженими можливостями, дітей вимушених переселенців. Діти отримали подарунки та ігри.

Також волонтери для військових передали турнікети, газові горілки, балончики, креми від комарів.

Подяка лідеру студентського  самоврядування Бойчук Каріні, керівнику молодіжного клубу Сікірніцькій Інні та всім студентам та викладачам закладу, а особливо волонтеру Буліку Івану за проведену роботу.

Директор Сергій КУЧЕРУК

Відбувся перший етап конкурсу на кращий освітній контент серед викладачів і майстрів виробничого навчання професійної підготовки. Кращі матеріали направлені для розгляду обласною комісією Департаменту освіти та науки.  

23 квітня учні 312 групи зібрали макулатуру та зробили донат  на суму 365 грн.  на ЗСУ для місцевого волонтера та нашого випускника Олександра Томашевського. Сподіваємося, що нашу справу продовжать і інші групи ліцею!

17.04.24р. психологічна служба ліцею провела для здобувачів освіти профілактичне заняття з елементами тренінгу ” Безпечне середовище, вільне від проявів насильства”. Учасники заходу ознайомились з законодавством України щодо запобігання та протидії домашнього насильства, куди звертатися у таких випадках та навчились розпізнавати види домашнього насильства за їх ознаками.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x