Екскурсії

26 жовтня 2023 року відбулась екскурсія здобувачів освіти групи 107( кухарі,кондитери) під керівництвом майстрів виробничого навчання Ольховик Л.М. та Третяк Л.Т. в приватне підприємство Мотель” Фієста”.Власник готельно- ресторанного комплексу-Соляр Сергій Петрович провів для наших дітей змістовну,захоплюючу екскурсію по своєму підприємству.Майстри та здобувачі освіти були приємно вражені порядком,неперевершеним дизайном приміщень закладу,сучасним обладнанням для приготування їжі.Власник комплексу та його співробітники під час екскурсії провели для гостей неперевершену дегустацію та майстер- клас.Здобувачі освіти залишились дуже задоволені та вже зараз( на першому році навчання)  мріють про майбутню роботу в мотелі “Фієста”.

17.10.23 р відбулась екскурсія здобувачів освіти групи 103 та 209 ( майстер виробничого навчання гр.103 -Рудюк Галина Василівна та грн.209 – Якимчук Оксана Василівна) в ТОВ” МЕГАТЕКС ІНДАСТРІАЛ” (Акумуляторний завод). Підприємство спеціалізується на виробництві свинцю, цинку й олова, виготовленні батарей та акумуляторів,оптовій торгівлі металами а також металевою рудою,вантажним транспортом та ще багато інших напрямків. Щиро дякуємо керівництву заводу за чудово організовану екскурсію ,на якій ми за короткий час пройшли всі етапи виробництва.

14 та 16 листопада відбулася онлайн обласна олімпіада з математики та англійської мови. Приймали участь учні 202 групи Янзюк Олександр (математика), Садков Артем (англійська мова). Учні з своїх предметів зайняли четверте місце. Також, вони є  активними учасниками математичного гуртка “Архімед”, та  гуртка з англійської мови “Англійські традиції”. ВІТАЄМО наших переможців!  

В ДЗ П(ПТ)О «Старокостянтинівський аграрно-промисловий ліцей пройшла акція «Подарунок воїну від Святого Миколая». Педагогічний колектив разом зі здобувачами освіти взяли активну участь у акції. Зібрані подарунки передали волонтерами для воїнів.  

23.11.23 року відбулась поетапна кваліфікаційна атестація кухарів групи 311( майстер в/н Ільїна О.Ю. та Федорук Г.В., викладач спецтехнології Левицька Л.П.) Здобувачі освіти на захисті 4 розряду з професії кухар. 22.11.23 року відбулась кваліфікаційна атестація операторів лінії у виробництві харчової продукції( перероблення фруктів,овочів,олієнасіння та горіхів) . Здобувачі освіти групи 205( майстер в/н Кальчук О.М. та викладач […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x