Екскурсії

26 жовтня 2023 року відбулась екскурсія здобувачів освіти групи 107( кухарі,кондитери) під керівництвом майстрів виробничого навчання Ольховик Л.М. та Третяк Л.Т. в приватне підприємство Мотель” Фієста”.Власник готельно- ресторанного комплексу-Соляр Сергій Петрович провів для наших дітей змістовну,захоплюючу екскурсію по своєму підприємству.Майстри та здобувачі освіти були приємно вражені порядком,неперевершеним дизайном приміщень закладу,сучасним обладнанням для приготування їжі.Власник комплексу та його співробітники під час екскурсії провели для гостей неперевершену дегустацію та майстер- клас.Здобувачі освіти залишились дуже задоволені та вже зараз( на першому році навчання)  мріють про майбутню роботу в мотелі “Фієста”.

17.10.23 р відбулась екскурсія здобувачів освіти групи 103 та 209 ( майстер виробничого навчання гр.103 -Рудюк Галина Василівна та грн.209 – Якимчук Оксана Василівна) в ТОВ” МЕГАТЕКС ІНДАСТРІАЛ” (Акумуляторний завод). Підприємство спеціалізується на виробництві свинцю, цинку й олова, виготовленні батарей та акумуляторів,оптовій торгівлі металами а також металевою рудою,вантажним транспортом та ще багато інших напрямків. Щиро дякуємо керівництву заводу за чудово організовану екскурсію ,на якій ми за короткий час пройшли всі етапи виробництва.

Творчий звіт

23 травня 2024 року відбувся творчий звіт художніх колективів серед здобувачів освіти та працівників ДЗП (ПТ)О «Старокостянтинівський аграрно-промисловий ліцей».

Екскурсія здобувачів освіти гуртка національно-патріотичного виховання “ДЖУРА” Відбулась чергова  екскурсія учасників гуртка  у державний історико-культурний заповідник “Самчики”.  Здобувачі освіти залишились дуже задоволені проведеним заходом та отримали багато позитивних вражень від цікавої та пізнавальної екскурсії .  

Учасники освітнього процесу ДЗ Старокостянтинівського АПЛ у  День вишиванки одягли національний одяг, долучившись таким чином до події, яка покликана зберегти українські традиції, передати їх наступному поколінню. Вишиванка — це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу. Зберігаймо та підтримуймо скарбницю символів української культури!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x