Екскурсія на меблеву фабрику

19 червня директором Сергієм Кучеруком була організована екскурсія на меблеву фабрику, яку очолює керівник Спеціальний С.В.

Сергій Спеціальний свою професійну діяльність, своє фахове зростання розпочинав саме із навчання в нашому закладі, тому із задоволенням ознайомив із даним виробництвом. Учні побачили величезну територію на якій розміщені цехи із сучасним новітнім обладнанням.

– Ми, ніби за кордоном, – говорили здобувачі освіти, послідовно відвідуючи приміщення фабрики.

Керівник виробництва Сергій Спеціальний ознайомив із продукцією, яка експортується за кордоном, показав умови праці, в яких працюють люди, познайомив із напрямами роботи керівників структурних підрозділів, які займаються організацією та плануванням роботи виробництва.

Учні закладу отримали задоволення від побаченого, кожний зрозумів, яке значення для професії мають знання, які вони отримують із предметів професійно-теоретичної підготовки в нашому ліцеї.

Методист Надія Корженівська

11 червня 2024 року танцювальний колектив в м. Старокостянтинів “ДЕНС ІМПЕРІАЛ” проводив звітний конкурс. Здобувачі освіти та викладачі нашого закладу також брали участь у святі. На концерті глядачі донатили на ЗСУ. Всі кошти у сумі 4115,00 грн. були передані волонтерам.

03.05.24 р.відбулась поетапна кваліфікаційна атестація в групі 201( майстри виробничого навчання: Гадайчук М.І. ,Фараон В.В.,викладач спецтехнології- Левицький В.В.) Здобувачі освіти захищали 4 розряд з професії електрозварник ручного зварювання.

28.05.24 р. в м.Хмельницький відбувся обласний конкурс професійної майстерності з професії ” Кондитер ” серед майстрів виробничого навчання професійних ( професійно- технічних) закладів.Наша колега,майстер виробничого навчання Третяк Л.Т. прийняла активну участь в цьому конкурсі та була нагороджена дипломом за підписом директора НМЦ ПК у Хмельницькій області Л. Шевчук.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x