Екскурсія на підприємство Старокостянтинів АГРО

Учні Старокостянтинівського аграрно-промислового ліцею 04 травня отримали можливість від керівництва Старокостянтинів АГРО  відвідати дане підприємство та познайомитися з його структурою та організацією роботи.

Майбутнім спеціалістам, яких готує наш заклад для галузі сільського господарства, директор ТОВ презентував історію створення підприємства, сільськогосподарську сучасну техніку від американського, австрійського, німецького виробників, яка   використовується на наших полях, ознайомив з алгоритмом поетапного вирощування на нашій Українській землі таких культур, як кукурудзи, пшениці, сої та ріпаку.

Сучасна сільськогосподарська техніка приваблювала та манила наших учнів відчути себе справжніми фахівцями  даної техніки, компетентними спеціалістами у галузі сільського господарства.

Дана зустріч, в подальшому, сприятиме  активній співпраці  роботодавців у підготовці кваліфікованих робітників для нашого регіону та поза його межами.

11 червня 2024 року танцювальний колектив в м. Старокостянтинів “ДЕНС ІМПЕРІАЛ” проводив звітний конкурс. Здобувачі освіти та викладачі нашого закладу також брали участь у святі. На концерті глядачі донатили на ЗСУ. Всі кошти у сумі 4115,00 грн. були передані волонтерам.

03.05.24 р.відбулась поетапна кваліфікаційна атестація в групі 201( майстри виробничого навчання: Гадайчук М.І. ,Фараон В.В.,викладач спецтехнології- Левицький В.В.) Здобувачі освіти захищали 4 розряд з професії електрозварник ручного зварювання.

28.05.24 р. в м.Хмельницький відбувся обласний конкурс професійної майстерності з професії ” Кондитер ” серед майстрів виробничого навчання професійних ( професійно- технічних) закладів.Наша колега,майстер виробничого навчання Третяк Л.Т. прийняла активну участь в цьому конкурсі та була нагороджена дипломом за підписом директора НМЦ ПК у Хмельницькій області Л. Шевчук.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x