Екскурсія на цукровий завод

Сьогодні в котрий раз переконались у важливісті професії електромонтажника. В цей чудовий теплий осінній день, групи 106 та 314 електромонтажників, відвідали підприємство Старокостянтинівський цукровий завод . Детальну та цікаву екскурсію  нам провів енергетик даного підприємства і випускник нашого ліцею  Козачук Микола Юрійович. Ми були вражені та заворожені масштабами виробництва, новітніми технологіями, процесами та об’ємами виробництва. Щиро дякуємо керівництву за надану можливість відвідати ваше чудове підприємство!

Відбувся перший етап конкурсу на кращий освітній контент серед викладачів і майстрів виробничого навчання професійної підготовки. Кращі матеріали направлені для розгляду обласною комісією Департаменту освіти та науки.  

23 квітня учні 312 групи зібрали макулатуру та зробили донат  на суму 365 грн.  на ЗСУ для місцевого волонтера та нашого випускника Олександра Томашевського. Сподіваємося, що нашу справу продовжать і інші групи ліцею!

17.04.24р. психологічна служба ліцею провела для здобувачів освіти профілактичне заняття з елементами тренінгу ” Безпечне середовище, вільне від проявів насильства”. Учасники заходу ознайомились з законодавством України щодо запобігання та протидії домашнього насильства, куди звертатися у таких випадках та навчились розпізнавати види домашнього насильства за їх ознаками.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x