Зустріч з випускником, який перебував в зоні бойових дій

Сьогодні ДЗ Старокостянтинівський АПЛ зустрічав свого випускника Юрія Усатюка, який завітав на зустріч після перебування в зоні бойових дій на сході України.
Усатюк Юрій Миколайович навчався в ДЗ Старокостянтинівський АПЛ з 2019 по 2022 рік за професією “Слюсар з ремонту автомобілів; рихтувальник кузовів” і мав статус дитини розбавленої батьківського піклування. Після випуску був добровільно мобілізований на службу в українську армію.
З гордістю спостерігаємо, як звичайні юні хлопці перетворюються на мужніх захисників батьківщини. Пишаємось нашими випускниками! Дякуємо всім всім, хто боронить нашу Україну!

Творчий звіт

23 травня 2024 року відбувся творчий звіт художніх колективів серед здобувачів освіти та працівників ДЗП (ПТ)О «Старокостянтинівський аграрно-промисловий ліцей».

Екскурсія здобувачів освіти гуртка національно-патріотичного виховання “ДЖУРА” Відбулась чергова  екскурсія учасників гуртка  у державний історико-культурний заповідник “Самчики”.  Здобувачі освіти залишились дуже задоволені проведеним заходом та отримали багато позитивних вражень від цікавої та пізнавальної екскурсії .  

Учасники освітнього процесу ДЗ Старокостянтинівського АПЛ у  День вишиванки одягли національний одяг, долучившись таким чином до події, яка покликана зберегти українські традиції, передати їх наступному поколінню. Вишиванка — це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу. Зберігаймо та підтримуймо скарбницю символів української культури!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x