Зустріч з випускником, який перебував в зоні бойових дій

Сьогодні ДЗ Старокостянтинівський АПЛ зустрічав свого випускника Юрія Усатюка, який завітав на зустріч після перебування в зоні бойових дій на сході України.
Усатюк Юрій Миколайович навчався в ДЗ Старокостянтинівський АПЛ з 2019 по 2022 рік за професією “Слюсар з ремонту автомобілів; рихтувальник кузовів” і мав статус дитини розбавленої батьківського піклування. Після випуску був добровільно мобілізований на службу в українську армію.
З гордістю спостерігаємо, як звичайні юні хлопці перетворюються на мужніх захисників батьківщини. Пишаємось нашими випускниками! Дякуємо всім всім, хто боронить нашу Україну!

14 та 16 листопада відбулася онлайн обласна олімпіада з математики та англійської мови. Приймали участь учні 202 групи Янзюк Олександр (математика), Садков Артем (англійська мова). Учні з своїх предметів зайняли четверте місце. Також, вони є  активними учасниками математичного гуртка “Архімед”, та  гуртка з англійської мови “Англійські традиції”. ВІТАЄМО наших переможців!  

В ДЗ П(ПТ)О «Старокостянтинівський аграрно-промисловий ліцей пройшла акція «Подарунок воїну від Святого Миколая». Педагогічний колектив разом зі здобувачами освіти взяли активну участь у акції. Зібрані подарунки передали волонтерами для воїнів.  

23.11.23 року відбулась поетапна кваліфікаційна атестація кухарів групи 311( майстер в/н Ільїна О.Ю. та Федорук Г.В., викладач спецтехнології Левицька Л.П.) Здобувачі освіти на захисті 4 розряду з професії кухар. 22.11.23 року відбулась кваліфікаційна атестація операторів лінії у виробництві харчової продукції( перероблення фруктів,овочів,олієнасіння та горіхів) . Здобувачі освіти групи 205( майстер в/н Кальчук О.М. та викладач […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x