Майбутні IT-шники навчаються в ліцеї

Ліцейна спільнота ДЗ Старокостянтинівський АПЛ завжди радується успіхам  наших учнів. Коли вони стають успішними професіоналами, Майстрами з великої букви.

Леонардо да Вінчі говорив: «Будь яка перешкода долається наполегливістю». Без наполегливості стати професіоналом не можливо. Формула щастя в тому, як свою професію зробити такою, яка б приносила відчуття щастя.

Найкраща робота це хобі за яке отримуєш високу зарплату. (Генрі Форд).

Такою найкращою роботою для випускника ліцею Чеплакова Сергія стала робота в  IT- технологіях. Отримавши певні знання та уміння в ліцеї з професії «Налагоджувальник устаткування у виробництві харчової продукції» він зумів закріпитись в ІТ-галузі Європейського підприємства, по виготовленню мікросхем та сучасних чіпів.

Пан Сергій робив те, що вмів робити краще за інших, але без інформатики та знання комп’ютера, без знання англійської мови, чи зміг би він досягти таких успіхів? Однозначно, ні.

Це приклад для наших студентів, як потрібно працювати над собою, щоб бути кращим, успішнішим. Не стояти на місці досягнутого, а наполегливо працювати.

Директор ліцею                                           Сергій КУЧЕРУК

11 червня 2024 року танцювальний колектив в м. Старокостянтинів “ДЕНС ІМПЕРІАЛ” проводив звітний конкурс. Здобувачі освіти та викладачі нашого закладу також брали участь у святі. На концерті глядачі донатили на ЗСУ. Всі кошти у сумі 4115,00 грн. були передані волонтерам.

03.05.24 р.відбулась поетапна кваліфікаційна атестація в групі 201( майстри виробничого навчання: Гадайчук М.І. ,Фараон В.В.,викладач спецтехнології- Левицький В.В.) Здобувачі освіти захищали 4 розряд з професії електрозварник ручного зварювання.

28.05.24 р. в м.Хмельницький відбувся обласний конкурс професійної майстерності з професії ” Кондитер ” серед майстрів виробничого навчання професійних ( професійно- технічних) закладів.Наша колега,майстер виробничого навчання Третяк Л.Т. прийняла активну участь в цьому конкурсі та була нагороджена дипломом за підписом директора НМЦ ПК у Хмельницькій області Л. Шевчук.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x