Молодіжний фестиваль вільних думок «Небайдужі»

20 жовтня 2023 року за сприяння міського Кризового центру відбувся молодіжний фестиваль вільних думок «Небайдужі». Захід було присвячено завершенню реалізації проєкту «Небайдужі» у межах співпраці UNFPA Ukraine та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки уряду Канади.

На фестиваль були запрошені лідерки учнівського самоврядування нашого ліцею – Каріна Бойчук та Анна Абакумова, які  прийняли участь у циклі навчальних тренігових занять з питань запобігання домашньому та гендерно зумовленому насильству. По завершенню тренінгів учениці створили власні ідеї просвітницьких заходів, які спрямовані на ознайомлення однолітків у ліцеї з темою домашнього та гендерно зумовленого насильства, що є важливим кроком у формуванні нульової толерантності до будь-яких проявів насильства та зміни соціальних норм.

Фестиваль вільних думок був присвячений власне презентації напрацьованих ідей, які будуть втілюватись в життя в найближчий час.

Адміністрація ліцею забезпечує підтримку в реалізації творчого проєкту та  бажає лідеркам успіху у досягненні мети!

Творчий звіт

23 травня 2024 року відбувся творчий звіт художніх колективів серед здобувачів освіти та працівників ДЗП (ПТ)О «Старокостянтинівський аграрно-промисловий ліцей».

Екскурсія здобувачів освіти гуртка національно-патріотичного виховання “ДЖУРА” Відбулась чергова  екскурсія учасників гуртка  у державний історико-культурний заповідник “Самчики”.  Здобувачі освіти залишились дуже задоволені проведеним заходом та отримали багато позитивних вражень від цікавої та пізнавальної екскурсії .  

Учасники освітнього процесу ДЗ Старокостянтинівського АПЛ у  День вишиванки одягли національний одяг, долучившись таким чином до події, яка покликана зберегти українські традиції, передати їх наступному поколінню. Вишиванка — це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу. Зберігаймо та підтримуймо скарбницю символів української культури!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x