Молодіжний фестиваль вільних думок «Небайдужі»

20 жовтня 2023 року за сприяння міського Кризового центру відбувся молодіжний фестиваль вільних думок «Небайдужі». Захід було присвячено завершенню реалізації проєкту «Небайдужі» у межах співпраці UNFPA Ukraine та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки уряду Канади.

На фестиваль були запрошені лідерки учнівського самоврядування нашого ліцею – Каріна Бойчук та Анна Абакумова, які  прийняли участь у циклі навчальних тренігових занять з питань запобігання домашньому та гендерно зумовленому насильству. По завершенню тренінгів учениці створили власні ідеї просвітницьких заходів, які спрямовані на ознайомлення однолітків у ліцеї з темою домашнього та гендерно зумовленого насильства, що є важливим кроком у формуванні нульової толерантності до будь-яких проявів насильства та зміни соціальних норм.

Фестиваль вільних думок був присвячений власне презентації напрацьованих ідей, які будуть втілюватись в життя в найближчий час.

Адміністрація ліцею забезпечує підтримку в реалізації творчого проєкту та  бажає лідеркам успіху у досягненні мети!

14 та 16 листопада відбулася онлайн обласна олімпіада з математики та англійської мови. Приймали участь учні 202 групи Янзюк Олександр (математика), Садков Артем (англійська мова). Учні з своїх предметів зайняли четверте місце. Також, вони є  активними учасниками математичного гуртка “Архімед”, та  гуртка з англійської мови “Англійські традиції”. ВІТАЄМО наших переможців!  

В ДЗ П(ПТ)О «Старокостянтинівський аграрно-промисловий ліцей пройшла акція «Подарунок воїну від Святого Миколая». Педагогічний колектив разом зі здобувачами освіти взяли активну участь у акції. Зібрані подарунки передали волонтерами для воїнів.  

23.11.23 року відбулась поетапна кваліфікаційна атестація кухарів групи 311( майстер в/н Ільїна О.Ю. та Федорук Г.В., викладач спецтехнології Левицька Л.П.) Здобувачі освіти на захисті 4 розряду з професії кухар. 22.11.23 року відбулась кваліфікаційна атестація операторів лінії у виробництві харчової продукції( перероблення фруктів,овочів,олієнасіння та горіхів) . Здобувачі освіти групи 205( майстер в/н Кальчук О.М. та викладач […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x