Міжнародний день сімʼї

Напередодні Міжнародного дня сімʼї психологічною службою ліцею у співпраці з Регіональним Центром раннього розвитку дитини було організовано для здобувачів освіти Старокостянтинівського аграрно-промислового ліцею  тренінгове заняття на тему: «Секрети гармонійних стосунків у сімʼї».
Важливо зберегти теплі стосунки між усіма членами сімʼї. Сімʼя має бути постійною опорою і підтримкою для людини. Мистецтво будівництва родинного щастя – це мистецтво наших маленьких кроків у правильному напрямку.
Під час тренінгу учасники зʼясовували на чому базується сімейне щастя, які сімейні цінності та традиції вони хочуть перенести у свою майбутню сім’ю; визначали найбільш ефективні способи виходу з конфліктних ситуацій, а також які звички та якості характеру заважають конструктивному спілкуванню; робили аналіз своїх вчинків відносно батьків та створювали план вираження любові для всієї сім’ї.
На кінець тренінгу усі дійшли висновку, що від сімейної атмосфери, від стосунків між батьками та дітьми залежить дух сім’ї, настрій, благополуччя і щастя кожного члена родини.

Творчий звіт

23 травня 2024 року відбувся творчий звіт художніх колективів серед здобувачів освіти та працівників ДЗП (ПТ)О «Старокостянтинівський аграрно-промисловий ліцей».

Екскурсія здобувачів освіти гуртка національно-патріотичного виховання “ДЖУРА” Відбулась чергова  екскурсія учасників гуртка  у державний історико-культурний заповідник “Самчики”.  Здобувачі освіти залишились дуже задоволені проведеним заходом та отримали багато позитивних вражень від цікавої та пізнавальної екскурсії .  

Учасники освітнього процесу ДЗ Старокостянтинівського АПЛ у  День вишиванки одягли національний одяг, долучившись таким чином до події, яка покликана зберегти українські традиції, передати їх наступному поколінню. Вишиванка — це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу. Зберігаймо та підтримуймо скарбницю символів української культури!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x