Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика є традиційним в нашій області.

Мета конкурсу полягає у сприянні утвердженню державного статусу української мови, піднесенні її престижу серед молоді, вихованні поваги до культури й традицій українського народу.

Традиційно були проведені ліцейний та обласний етапи ХХІV  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. В обласному етапі змагання взяли участь  учні 3-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів; учні професійно-технічних навчальних закладів;  студенти ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації;  студенти із чотирьох ВНЗ ІІІ – ІV рівнів акредитації.

За підсумками роботи журі переможцями обласного етапу стали 37 конкурсантів: 28 учнів загальноосвітніх навчальних закладів, 3 учні професійно-технічних навчальних закладів, 3 учні ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації та 6 учнів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

8 березня 2024 року на базі Старокостянтинівського аграрно-промислового ліцею відбувся фінальний етап конкурсу. Представниця від Старокостянтинівського аграрно-промислового ліцею – Агапова Марія, здобувачка І курсу, а від Старокостянтинівського НВК  – Лукіянюк Софія, здобувачка 8 класу. Фіналістів змагання привітали Кучерук С.С., директор Старокостянтинівського аграрно-промислового ліцею; Чернега Н. В., представниця Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради , Якимчук Г.А., заступник директора з НР, які побажали здобувачам натхнення, успіхів, перемог, прагнення постійно вдосконалювати мовні знання, оскільки від цього залежить майбутнє молодої людини.

У квітні-травні поточного року будуть оголошені результати заключного етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

ВИПУСК 2024

27 червня 2024 року відбувся випуск здобувачів освіти 3 го курсу. Отримали путівку в життя з дипломами та атестатами про середню освіту : Кухар,кондитер; Електрозварник ручного зварювання, електрозварник на автоматитичних та напівавтоматичних машинах; Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, електромонтажник силових мереж та електроустаткування; Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, рихтувальник кузовів. Випускників привітали в.о. […]

27 червня 2024 року в Старокостянтинівському аграрно-промисловому ліцеї відбулося свято  Останнього дзвоника. Здобувачів освіти привітали В.о. директора ліцею Світлана Андріївна Кулинич, викладачі і батьки. Вручили дипломи та грамоти найкращим здобувачам, а також виступили з привітанням учасники колективу художньої самодіяльності ліцею ( кер. Свістунова Світлана) .  

25.06. 2024 року  відбувся захід з нагоди відкриття меморіальної стіни пам’яті загиблим Героям ,що навчались в Старокостянтинівському аграрно-промисловому ліцеї. Щоб зберегти пам’ять та шану подвигам Героїв, в адміністрації ліцею зародилась ідея створити меморіальну стіну загиблим випускникам. Колектив власноруч, за допомогою фарб та пензлів, наполегливості та цілеспрямованості реалізували цей задум. На превеликий жаль наших полеглих учнів 39, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x