Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика є традиційним в нашій області.

Мета конкурсу полягає у сприянні утвердженню державного статусу української мови, піднесенні її престижу серед молоді, вихованні поваги до культури й традицій українського народу.

Традиційно були проведені ліцейний та обласний етапи ХХІV  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. В обласному етапі змагання взяли участь  учні 3-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів; учні професійно-технічних навчальних закладів;  студенти ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації;  студенти із чотирьох ВНЗ ІІІ – ІV рівнів акредитації.

За підсумками роботи журі переможцями обласного етапу стали 37 конкурсантів: 28 учнів загальноосвітніх навчальних закладів, 3 учні професійно-технічних навчальних закладів, 3 учні ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації та 6 учнів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

8 березня 2024 року на базі Старокостянтинівського аграрно-промислового ліцею відбувся фінальний етап конкурсу. Представниця від Старокостянтинівського аграрно-промислового ліцею – Агапова Марія, здобувачка І курсу, а від Старокостянтинівського НВК  – Лукіянюк Софія, здобувачка 8 класу. Фіналістів змагання привітали Кучерук С.С., директор Старокостянтинівського аграрно-промислового ліцею; Чернега Н. В., представниця Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради , Якимчук Г.А., заступник директора з НР, які побажали здобувачам натхнення, успіхів, перемог, прагнення постійно вдосконалювати мовні знання, оскільки від цього залежить майбутнє молодої людини.

У квітні-травні поточного року будуть оголошені результати заключного етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Відбувся перший етап конкурсу на кращий освітній контент серед викладачів і майстрів виробничого навчання професійної підготовки. Кращі матеріали направлені для розгляду обласною комісією Департаменту освіти та науки.  

23 квітня учні 312 групи зібрали макулатуру та зробили донат  на суму 365 грн.  на ЗСУ для місцевого волонтера та нашого випускника Олександра Томашевського. Сподіваємося, що нашу справу продовжать і інші групи ліцею!

17.04.24р. психологічна служба ліцею провела для здобувачів освіти профілактичне заняття з елементами тренінгу ” Безпечне середовище, вільне від проявів насильства”. Учасники заходу ознайомились з законодавством України щодо запобігання та протидії домашнього насильства, куди звертатися у таких випадках та навчились розпізнавати види домашнього насильства за їх ознаками.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x