Набір на КОРОТКОСТРОКОВІ КУРСИ

За сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Німеччини через Deutsche Geseiischaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області організовується набір на КОРОТКОСТРОКОВІ КУРСИ З ПОДАЛЬШИМ СТАЖУВАННЯМ на підприємствах області за професіями:

НАВЧАННЯ БЕЗКОШТОВНЕ З ГАРАНТОВАНОЮ МОЖЛИВІСТЮ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ. Учасники та учасниці безкоштовно забезпечуються матеріалами, за потреби – місцями в гуртожитку.

  • ОПЕРАТОР ЛІНІЇ У ВИРОБНИЦТВІ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ. (МОЛОЧНЕ ВИРОБНИЦТВО)
  • ОПЕРАТОР ЛІНІЇ У ВИРОБНИЦТВІ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ. (ПЕРЕРОБЛЕННЯ ФРУКТІВ, ОВОЧІВ, ОЛІЄНАСІННЯ ТА ГОРІХІВ)
  • Реєстрація на посиланням: https://reskilling.org.ua/khmelnitsky/

В рамках проведення Всеукраїнської акції  “Не забудь” в Старокостянтинівському аграрно-промисловому ліцеї” провели ряд заходів з упорядкуванням території навчального закладу, поліпшення її благоустрою та озеленення. Здобувачі освіти разом з майстрами виробничого навчання висаджували дерева, упорядкували клумби, прибирали подвір’я. Радує те, що всі учасники трудової акції продемонстрували ентузіазм у роботі, небайдужість до свого навчального закладу, з відповідальністю […]

Додаток 3 до листа Міністерства освіти і науки України №1/4275 від 28.03.2023р.   Витяг з протоколу №6

У ДЗП(ПТ)О «Старокостянтинівського аграрно-промислового ліцею»  відбулись заходи до Дня Європи. 17 травня 2023р. у приміщенні бібліотеки відбулося засідання круглого столу на тему: «Україна – Європейський вибір». У ході засідання присутні в залі переглянули відеофільм «Подорож до Європи» та виставку книг, підготовлену завідуючою бібліотекою Лозко Н.М. Викладач історії Сукач Л.В. провела тематичний урок «День Європи».  

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x