Останній Дзвінок – 2023

Ось і прийшов до нас Останній Дзвінок! Бажаємо всім учням приголомшливих  літніх канікул. Випускникам відмінного старту на життєхвому шляху. А викладачам та майстрам – гордості і захопленості від успіхів своїх учнів!

Бажаємо вам, дорогі випускники, успіхів, здійсненя усіх задумів. Хай щасливим буде для вас шлях самостійного життя. Щасливої та щедрої долі у житті.

Наш ліцей відпускає в нелегкий  час, який переживає наша країна, у щасливу путь 82 випускника з таких професій:

Кухар; Кондитер

Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж.

Електромонтажник силових мереж та електроустаткування

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Рихтувальник кузовів

Електрозварник ручного зварювання.

Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах

Несіть гордо ймення “Людина” прославляйте рідний Старокостянтинівський аграрно-промисловий ліцей та рідну Україну!

11 червня 2024 року танцювальний колектив в м. Старокостянтинів “ДЕНС ІМПЕРІАЛ” проводив звітний конкурс. Здобувачі освіти та викладачі нашого закладу також брали участь у святі. На концерті глядачі донатили на ЗСУ. Всі кошти у сумі 4115,00 грн. були передані волонтерам.

03.05.24 р.відбулась поетапна кваліфікаційна атестація в групі 201( майстри виробничого навчання: Гадайчук М.І. ,Фараон В.В.,викладач спецтехнології- Левицький В.В.) Здобувачі освіти захищали 4 розряд з професії електрозварник ручного зварювання.

28.05.24 р. в м.Хмельницький відбувся обласний конкурс професійної майстерності з професії ” Кондитер ” серед майстрів виробничого навчання професійних ( професійно- технічних) закладів.Наша колега,майстер виробничого навчання Третяк Л.Т. прийняла активну участь в цьому конкурсі та була нагороджена дипломом за підписом директора НМЦ ПК у Хмельницькій області Л. Шевчук.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x