Подяка колективу ліцею

Навчання здобувачів під час війни у ДЗ Старокостянтинівському АПЛ в 2023 році, титанічні  зусилля співробітників, нові виклики, втрати, волонтерство, благодійність, вимушена міграція, навчання під час повітряних тривог, підтримка ЗСУ, психологічна допомога, реалізація проєктів, вирішення питання тепла та світла, водозабезпечення, безмежні прояви людяності, міжнародні конференції та проєкти, мрії про майбуття. Виконання патріотичних пісень «Червона калина» та народження інших пісень, віра в Перемогу нашого народу та ще багато чого в цей військовий рік життя нашого ліцею.

Дуже приємно отримати подяку колективу ліцею від повітряних сил та полковника Євгенія Булацина, адже військові, як ніхто  вірять у перемогу. Пропонуємо інтерв’ю з Є.Булациним.

Слава Україні!

 

Директор ліцею Сергій КУЧЕРУК

11 червня 2024 року танцювальний колектив в м. Старокостянтинів “ДЕНС ІМПЕРІАЛ” проводив звітний конкурс. Здобувачі освіти та викладачі нашого закладу також брали участь у святі. На концерті глядачі донатили на ЗСУ. Всі кошти у сумі 4115,00 грн. були передані волонтерам.

03.05.24 р.відбулась поетапна кваліфікаційна атестація в групі 201( майстри виробничого навчання: Гадайчук М.І. ,Фараон В.В.,викладач спецтехнології- Левицький В.В.) Здобувачі освіти захищали 4 розряд з професії електрозварник ручного зварювання.

28.05.24 р. в м.Хмельницький відбувся обласний конкурс професійної майстерності з професії ” Кондитер ” серед майстрів виробничого навчання професійних ( професійно- технічних) закладів.Наша колега,майстер виробничого навчання Третяк Л.Т. прийняла активну участь в цьому конкурсі та була нагороджена дипломом за підписом директора НМЦ ПК у Хмельницькій області Л. Шевчук.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x