Превентивна діяльність у нашому навчальному закладі

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

ХМЕЛЬНИЦЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ

інформує:

превентивну діяльність у Вашому навчальному закладі здійснюють:

Інспектори сектору ювенальної превенції відділу превенції

Хмельницького районного управління поліції

старший лейтенант поліції

УСТИМЕНКО Ірина Олександрівна

ireneustimenko@gmail.com

тел. 0976619467

лейтенант поліції

КОЗАК Яна Сергіївна

janakozakpolice@gmail.com

тел. 0931000821

службовий кабінет розташований за адресою:

м. Старокостянтинів, вул. Авіаторів, 2, відділ поліції №1

Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області

електронна адреса для звернень:

Творчий звіт

23 травня 2024 року відбувся творчий звіт художніх колективів серед здобувачів освіти та працівників ДЗП (ПТ)О «Старокостянтинівський аграрно-промисловий ліцей».

Екскурсія здобувачів освіти гуртка національно-патріотичного виховання “ДЖУРА” Відбулась чергова  екскурсія учасників гуртка  у державний історико-культурний заповідник “Самчики”.  Здобувачі освіти залишились дуже задоволені проведеним заходом та отримали багато позитивних вражень від цікавої та пізнавальної екскурсії .  

Учасники освітнього процесу ДЗ Старокостянтинівського АПЛ у  День вишиванки одягли національний одяг, долучившись таким чином до події, яка покликана зберегти українські традиції, передати їх наступному поколінню. Вишиванка — це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу. Зберігаймо та підтримуймо скарбницю символів української культури!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x