Робота наших нових майстрів

З початку навчального року в нашому закладі працюють нові майстри : Третяк Лілія Тимофіївна – в групі 107 ( кухарі,кондитери), Кальчук Оксана Миколаївна – в групі 205 (оператори ліній у виробництві харчової продукції – молочне виробництво ,оператори ліній у виробництві харчової продукції – перероблення фруктів,овочів,олієнасіння та горіхів) та Якимчук Оксана Василівна – в групі 209 ( налагоджувальники устаткування у виробництві харчової продукції,електрозварники на автоматичних та напівавтоматичних машинах). За період з 01.09.23 р.по теперішній час наші майстри зарекомендували себе з кращої сторони.Уроки виробничого навчання вони проводять на високому професійному рівні,в роботі виявляють високу відповідальність,принциповість та відданість справі.В колективі ліцею наших ” нових ” майстрів поважають за наполегливість та послідовність .Майстри разом зі здобувачами освіти приймають активну участь в громадському житті колективу, волонтерській справі та виконанні господарчих робіт на території закладу.

11 червня 2024 року танцювальний колектив в м. Старокостянтинів “ДЕНС ІМПЕРІАЛ” проводив звітний конкурс. Здобувачі освіти та викладачі нашого закладу також брали участь у святі. На концерті глядачі донатили на ЗСУ. Всі кошти у сумі 4115,00 грн. були передані волонтерам.

03.05.24 р.відбулась поетапна кваліфікаційна атестація в групі 201( майстри виробничого навчання: Гадайчук М.І. ,Фараон В.В.,викладач спецтехнології- Левицький В.В.) Здобувачі освіти захищали 4 розряд з професії електрозварник ручного зварювання.

28.05.24 р. в м.Хмельницький відбувся обласний конкурс професійної майстерності з професії ” Кондитер ” серед майстрів виробничого навчання професійних ( професійно- технічних) закладів.Наша колега,майстер виробничого навчання Третяк Л.Т. прийняла активну участь в цьому конкурсі та була нагороджена дипломом за підписом директора НМЦ ПК у Хмельницькій області Л. Шевчук.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x