Тиждень електромонтажника

В рамках тижня електромонтажника, був проведений відкритий урок з професії «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж» в групі першого курсу № 106, майстром виробничого навчання Чайка О.М. відповідно до модулю М2: Виконання роботи під час монтажу та демонтажу простих апаратів і приладів. ПК 2: Здатність встановлювати та кріпити електроустановчі прилади, лампи до 7 ламп. Тема уроку: Встановлення та підключення світильника, вимикача та розетки. В ході уроку здобувачі освіти були ознайомленні з технологією та послідовністю встановлення розподільних коробок та підключення розеток, вимикачів та світильників. Майстер акцентував увагу учнів на формуванні раціонального мислення та творчості; пізнавальної активності  та самостійності; вмінні та навичках самовдосконалення в обраній професії; звички планувати та контролювати свою працю; вміти економно та раціонально використовувати матеріали, бережно авдноситись до інструменту.
На відкритому уроці використовувались інноваційні компютерні технології: персональний компютер, мультимедійний  проектор, презентація уроку; дидактичне забезпечення у вигляді інструкційно-технологічних карт, інструкції з техніки безпеки, навчальний відео матеріал.

 

11 червня 2024 року танцювальний колектив в м. Старокостянтинів “ДЕНС ІМПЕРІАЛ” проводив звітний конкурс. Здобувачі освіти та викладачі нашого закладу також брали участь у святі. На концерті глядачі донатили на ЗСУ. Всі кошти у сумі 4115,00 грн. були передані волонтерам.

03.05.24 р.відбулась поетапна кваліфікаційна атестація в групі 201( майстри виробничого навчання: Гадайчук М.І. ,Фараон В.В.,викладач спецтехнології- Левицький В.В.) Здобувачі освіти захищали 4 розряд з професії електрозварник ручного зварювання.

28.05.24 р. в м.Хмельницький відбувся обласний конкурс професійної майстерності з професії ” Кондитер ” серед майстрів виробничого навчання професійних ( професійно- технічних) закладів.Наша колега,майстер виробничого навчання Третяк Л.Т. прийняла активну участь в цьому конкурсі та була нагороджена дипломом за підписом директора НМЦ ПК у Хмельницькій області Л. Шевчук.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x