Тиждень кухарів, кондитерів та операторів ліній (молочне та олійне виробництво).

Відбувся тиждень кухарів, кондитерів та операторів ліній (молочне та олійне виробництво). Тиждень розпочався виставкою плакатів, стіннівок, цікавинок про професії, сучасного обладнання для проведення уроків теоретичного та виробничого навчання. Було організовано розпродаж кулінарних та кондитерських виробів протягом тижня. Кошти, зібрані з розпродажу, передано військовим ЗСУ. А також проведено майстер-клас по оздобленню мафінів майстром виробничого навчання Коханської Т. М. Проведено відкритий урок “Виробництво сирів” майстром виробничого навчання Пасик О. Г.
Практична конференція, присвячена книзі “Жива українська кухня” Ольги Павленко, організована викладачем Левицькою Л. П., показала, що українські страви є найсмачнішими у світі. Учасники тижня професії були активними.
Дякуємо всім за участь та підтримку. Слава Україні! Україна понад усе!
    

Відбувся перший етап конкурсу на кращий освітній контент серед викладачів і майстрів виробничого навчання професійної підготовки. Кращі матеріали направлені для розгляду обласною комісією Департаменту освіти та науки.  

23 квітня учні 312 групи зібрали макулатуру та зробили донат  на суму 365 грн.  на ЗСУ для місцевого волонтера та нашого випускника Олександра Томашевського. Сподіваємося, що нашу справу продовжать і інші групи ліцею!

17.04.24р. психологічна служба ліцею провела для здобувачів освіти профілактичне заняття з елементами тренінгу ” Безпечне середовище, вільне від проявів насильства”. Учасники заходу ознайомились з законодавством України щодо запобігання та протидії домашнього насильства, куди звертатися у таких випадках та навчились розпізнавати види домашнього насильства за їх ознаками.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x