Тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін

У закладі відбувся тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін та “Захисту України” 11.03.- 15.03.2024р.

Тиждень був об’єднаний єдиною спільною темою “Я пишаюся тим, що я українець… Я пишаюся тим, що я українка…

Це інтегрований мотиваційно-патріотичний челендж, що охопив усі предмети методичної комісії.

Захід розпочав предмет українська мова. Учні читали вірші та представили своє бачення теми

Челендж було передано предмету історія. Виступили учні із своїми презентаціями.

Наступною була зарубіжна література. Учні розповіли про відомих світових поетів та письменників, які були дотичними до України

Челендж продовжила англійська мова, Учні виступили з патріотичними промовами на англійській мові, підкріпленими аудіо та відео матеріалами, що доводять їх гордість рідною землею.

На завершення заходу викладачі фізкультури та “Захисту України” провели спортивну естафету , що символізувала гідність своєї держави через спорт.

На заході панувала патріотична та піднесена атмосфера.

Відбувся перший етап конкурсу на кращий освітній контент серед викладачів і майстрів виробничого навчання професійної підготовки. Кращі матеріали направлені для розгляду обласною комісією Департаменту освіти та науки.  

23 квітня учні 312 групи зібрали макулатуру та зробили донат  на суму 365 грн.  на ЗСУ для місцевого волонтера та нашого випускника Олександра Томашевського. Сподіваємося, що нашу справу продовжать і інші групи ліцею!

17.04.24р. психологічна служба ліцею провела для здобувачів освіти профілактичне заняття з елементами тренінгу ” Безпечне середовище, вільне від проявів насильства”. Учасники заходу ознайомились з законодавством України щодо запобігання та протидії домашнього насильства, куди звертатися у таких випадках та навчились розпізнавати види домашнього насильства за їх ознаками.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x