16 днів проти насильства

“16 днів проти насильства” – це нагода ще раз нагадати громадськості про існування цих проблем у суспільстві, підвищити рівень обізнаності людей щодо усіх форм насильства, продовжити процес створення недискримінаційного простору для життя, розвитку і професійного зростання кожної людини.

В рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” в ДЗ Старокостянтинівський АПЛ психологічною службою  було проведено інтерактивні тематичні заняття зі здобувачами освіти, а саме: тренінг ««ВІЛ/СНІД: ще раз і відверто», круглий стіл «Профілактика насильства та жорстокості серед підлітків», тренінг  «Гендерно зумовлене та домашнє насильство»,  перегляд документального фільму “Поруш тишу”(Я не мовчу про насильство), створення інформативного куточка «Стоп булінг».

В рамках міжнародної акції “16 днів проти насильства” до ліцею завітали представники правоохоронних органів з метою надати інформативні матеріали щодо підвищення обізнаності учасників освітнього процесу стосовно проблем домашнього насильства.

11 червня 2024 року танцювальний колектив в м. Старокостянтинів “ДЕНС ІМПЕРІАЛ” проводив звітний конкурс. Здобувачі освіти та викладачі нашого закладу також брали участь у святі. На концерті глядачі донатили на ЗСУ. Всі кошти у сумі 4115,00 грн. були передані волонтерам.

03.05.24 р.відбулась поетапна кваліфікаційна атестація в групі 201( майстри виробничого навчання: Гадайчук М.І. ,Фараон В.В.,викладач спецтехнології- Левицький В.В.) Здобувачі освіти захищали 4 розряд з професії електрозварник ручного зварювання.

28.05.24 р. в м.Хмельницький відбувся обласний конкурс професійної майстерності з професії ” Кондитер ” серед майстрів виробничого навчання професійних ( професійно- технічних) закладів.Наша колега,майстер виробничого навчання Третяк Л.Т. прийняла активну участь в цьому конкурсі та була нагороджена дипломом за підписом директора НМЦ ПК у Хмельницькій області Л. Шевчук.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x