19 лютого 2024 року – 32 роки від дня затвердження Державного герба України

Державний герб України – це один із чотирьох офіційних символів поряд з Прапором, Гімном і Конституцією.
19 лютого 2024 року виповнюється 32 роки від дня затвердження Державного герба України.
Як державний символ — Державний герб України, тризуб був затверджений постановою Верховної Ради України №2137-XII від 19 лютого 1992 року. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті — національний символ українців часів визвольних змагань XX століття.
Сьогодні наукові співробітники “Історико-культурного центру-музею”Старий Костянтинів” в нашому освітньому просторі Старокостянтинівський Аграрно-промисловий Ліцей поспілкувалися зі здобувачами освіти ліцею про події на майдані у 2014 році та переглянули тематичний відеоролик.Наприкінці виховної години,хвилиною мовчання, вшанували всіх загиблих на майдані.

Відбувся перший етап конкурсу на кращий освітній контент серед викладачів і майстрів виробничого навчання професійної підготовки. Кращі матеріали направлені для розгляду обласною комісією Департаменту освіти та науки.  

23 квітня учні 312 групи зібрали макулатуру та зробили донат  на суму 365 грн.  на ЗСУ для місцевого волонтера та нашого випускника Олександра Томашевського. Сподіваємося, що нашу справу продовжать і інші групи ліцею!

17.04.24р. психологічна служба ліцею провела для здобувачів освіти профілактичне заняття з елементами тренінгу ” Безпечне середовище, вільне від проявів насильства”. Учасники заходу ознайомились з законодавством України щодо запобігання та протидії домашнього насильства, куди звертатися у таких випадках та навчились розпізнавати види домашнього насильства за їх ознаками.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x