Навчально-польові збори

Завершено проведення  навчально-польових зборів для здобувачів освіти з предмета «Захист Вітчизни» під керівництвом викладачів Кучерука С.С. та Корженівської Н.М.

Учні отримали змогу закріпити знання з основних принципів  надання домедичної допомоги в умовах бойових дій та зоні тактичних умов, а саме:

  • Відпрацювали техніку накладання пов’язок на різні частини тіла;
  • Відпрацювали техніку накладання турнікета на верхні та нижні кінцівки;
  • Відпрацювали методику огляду пораненого та зупинку всіх видів кровотеч;
  • Відпрацювали методику надання допомоги при переломах та опіках;
  • Відпрацювали методику проведення іммобілізації;
  • Відпрацювали методику відновлення та забезпечення прохідності дихальних шляхів;
  • Відвідали музей учасників АТО та зони бойових дій для вшанування пам’яті героїв, які віддали своє життя за незалежність України та майбутнє наших дітей під мирним небом.

За круглим столом здобувачі освіти разом із викладачами відкрито обговорили про значення своєчасного надання домедичної допомоги від якої залежить не лише успіх подальшого лікування, а й життя людини.

 

Викладач     Надія КОРЖЕНІВСЬКА

Творчий звіт

23 травня 2024 року відбувся творчий звіт художніх колективів серед здобувачів освіти та працівників ДЗП (ПТ)О «Старокостянтинівський аграрно-промисловий ліцей».

Екскурсія здобувачів освіти гуртка національно-патріотичного виховання “ДЖУРА” Відбулась чергова  екскурсія учасників гуртка  у державний історико-культурний заповідник “Самчики”.  Здобувачі освіти залишились дуже задоволені проведеним заходом та отримали багато позитивних вражень від цікавої та пізнавальної екскурсії .  

Учасники освітнього процесу ДЗ Старокостянтинівського АПЛ у  День вишиванки одягли національний одяг, долучившись таким чином до події, яка покликана зберегти українські традиції, передати їх наступному поколінню. Вишиванка — це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу. Зберігаймо та підтримуймо скарбницю символів української культури!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x