Навчально-польові збори

Завершено проведення  навчально-польових зборів для здобувачів освіти з предмета «Захист Вітчизни» під керівництвом викладачів Кучерука С.С. та Корженівської Н.М.

Учні отримали змогу закріпити знання з основних принципів  надання домедичної допомоги в умовах бойових дій та зоні тактичних умов, а саме:

  • Відпрацювали техніку накладання пов’язок на різні частини тіла;
  • Відпрацювали техніку накладання турнікета на верхні та нижні кінцівки;
  • Відпрацювали методику огляду пораненого та зупинку всіх видів кровотеч;
  • Відпрацювали методику надання допомоги при переломах та опіках;
  • Відпрацювали методику проведення іммобілізації;
  • Відпрацювали методику відновлення та забезпечення прохідності дихальних шляхів;
  • Відвідали музей учасників АТО та зони бойових дій для вшанування пам’яті героїв, які віддали своє життя за незалежність України та майбутнє наших дітей під мирним небом.

За круглим столом здобувачі освіти разом із викладачами відкрито обговорили про значення своєчасного надання домедичної допомоги від якої залежить не лише успіх подальшого лікування, а й життя людини.

 

Викладач     Надія КОРЖЕНІВСЬКА

14 та 16 листопада відбулася онлайн обласна олімпіада з математики та англійської мови. Приймали участь учні 202 групи Янзюк Олександр (математика), Садков Артем (англійська мова). Учні з своїх предметів зайняли четверте місце. Також, вони є  активними учасниками математичного гуртка “Архімед”, та  гуртка з англійської мови “Англійські традиції”. ВІТАЄМО наших переможців!  

В ДЗ П(ПТ)О «Старокостянтинівський аграрно-промисловий ліцей пройшла акція «Подарунок воїну від Святого Миколая». Педагогічний колектив разом зі здобувачами освіти взяли активну участь у акції. Зібрані подарунки передали волонтерами для воїнів.  

23.11.23 року відбулась поетапна кваліфікаційна атестація кухарів групи 311( майстер в/н Ільїна О.Ю. та Федорук Г.В., викладач спецтехнології Левицька Л.П.) Здобувачі освіти на захисті 4 розряду з професії кухар. 22.11.23 року відбулась кваліфікаційна атестація операторів лінії у виробництві харчової продукції( перероблення фруктів,овочів,олієнасіння та горіхів) . Здобувачі освіти групи 205( майстер в/н Кальчук О.М. та викладач […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x