Засідання роботи атестаційної комісії ліцею

25 березня 2024 року пройшло підсумкове засідання роботи атестаційної комісії ліцею, на якому відбулося узагальнення системи роботи     заходів, які спрямовані на всебічне та комплексне оцінювання діяльності педагогів.

За результатами атестації були присвоєнні (підтвердженні) кваліфікаційні категорії, педагогічні звання, встановленні (підтвердженні) тарифні розряди педагогічним працівникам нашого закладу.

 

Відбувся перший етап конкурсу на кращий освітній контент серед викладачів і майстрів виробничого навчання професійної підготовки. Кращі матеріали направлені для розгляду обласною комісією Департаменту освіти та науки.  

23 квітня учні 312 групи зібрали макулатуру та зробили донат  на суму 365 грн.  на ЗСУ для місцевого волонтера та нашого випускника Олександра Томашевського. Сподіваємося, що нашу справу продовжать і інші групи ліцею!

17.04.24р. психологічна служба ліцею провела для здобувачів освіти профілактичне заняття з елементами тренінгу ” Безпечне середовище, вільне від проявів насильства”. Учасники заходу ознайомились з законодавством України щодо запобігання та протидії домашнього насильства, куди звертатися у таких випадках та навчились розпізнавати види домашнього насильства за їх ознаками.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x