Екскурсія в міський Будинок офіцерів для здобувачів освіти 211 групи.

03.03.2023 року викладачем предмета «Захист Вітчизни» Бірюком В.П., методистом ліцею Корженівською Н.М. та майстрами виробничого навчання з професії «кухар; кондитер» Ільїною О.Ю. та Федорук Г.В. була організована екскурсія в міський Будинок офіцерів для здобувачів освіти 211 групи. Учні отримали змогу відвідати музеї «Воїнів АТО» та «Афганської слави». Метою організації даного заходу стало вшанування та збереження пам’яті для передачі поколінню повагу до солдат, героїзму воїнів-захисників та виховання молоді, щоб цей світ був кращим, і щоб у ньому було мирне небо, без воєн та конфліктів

11 червня 2024 року танцювальний колектив в м. Старокостянтинів “ДЕНС ІМПЕРІАЛ” проводив звітний конкурс. Здобувачі освіти та викладачі нашого закладу також брали участь у святі. На концерті глядачі донатили на ЗСУ. Всі кошти у сумі 4115,00 грн. були передані волонтерам.

03.05.24 р.відбулась поетапна кваліфікаційна атестація в групі 201( майстри виробничого навчання: Гадайчук М.І. ,Фараон В.В.,викладач спецтехнології- Левицький В.В.) Здобувачі освіти захищали 4 розряд з професії електрозварник ручного зварювання.

28.05.24 р. в м.Хмельницький відбувся обласний конкурс професійної майстерності з професії ” Кондитер ” серед майстрів виробничого навчання професійних ( професійно- технічних) закладів.Наша колега,майстер виробничого навчання Третяк Л.Т. прийняла активну участь в цьому конкурсі та була нагороджена дипломом за підписом директора НМЦ ПК у Хмельницькій області Л. Шевчук.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x