Екскурсія

29 березня 2023 року здобувачам освіти групи 310 (майстри виробничого навчання Коханський М.П. та Ліщук В.В.), які навчаються за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Рихтувальник кузовів», проведена екскурсія на Старокостянтинівський акумуляторний завод ТОВ «Мегатекс Індастріал»

ТОВ «Мегатекс Індастріал» є одним з найбільших виробників свинцево-кислотних стартерних акумуляторних батарей в Європі.

Загальна площа заводу складає 6000 м².    У основному виробництві задіяно більш 500 одиниць обладнання. Завод обладнаний високотехнологічним імпортним обладнанням таких відомих фірм, як Wirtz, Leko, Sovema, Digatron, Oxmaster, Cimec, CMW, KUSTAN, налаштовування котрого було зроблено спеціалістами фірм-виробників найвищої кваліфікації. А увесь виробничий персонал усім технологіям та секретам акумуляторного виробництва навчався у Німеччині та Кореї у провідних спеціалістів акумуляторного виробництва.

Екскурсію провів керівник підприємства Колєсніков Андрій Анатолійович, який ознайомив здобувачів освіти із структурою підприємства, автоматизованими виробничими лініями, умовами роботи працівників, заробітними платами та відповів на запитання.

Також Андрій Анатолійович запросив здобувачів освіти на підприємство для проходження виробничої практики з подальшим працевлаштуванням.

Адміністрація ДЗ П(ПТ)О «Старокостянтинівський аграрно-промисловий ліцей» вдячна за проведений захід та плідну співпрацю з навчальним закладом.

 

В рамках проведення Всеукраїнської акції  “Не забудь” в Старокостянтинівському аграрно-промисловому ліцеї” провели ряд заходів з упорядкуванням території навчального закладу, поліпшення її благоустрою та озеленення. Здобувачі освіти разом з майстрами виробничого навчання висаджували дерева, упорядкували клумби, прибирали подвір’я. Радує те, що всі учасники трудової акції продемонстрували ентузіазм у роботі, небайдужість до свого навчального закладу, з відповідальністю […]

За сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Німеччини через Deutsche Geseiischaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області організовується набір на КОРОТКОСТРОКОВІ КУРСИ З ПОДАЛЬШИМ СТАЖУВАННЯМ на підприємствах області за професіями: НАВЧАННЯ БЕЗКОШТОВНЕ З ГАРАНТОВАНОЮ МОЖЛИВІСТЮ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ. Учасники та учасниці безкоштовно забезпечуються матеріалами, за […]

Додаток 3 до листа Міністерства освіти і науки України №1/4275 від 28.03.2023р.   Витяг з протоколу №6

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x