Екскурсія

29 березня 2023 року здобувачам освіти групи 310 (майстри виробничого навчання Коханський М.П. та Ліщук В.В.), які навчаються за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Рихтувальник кузовів», проведена екскурсія на Старокостянтинівський акумуляторний завод ТОВ «Мегатекс Індастріал»

ТОВ «Мегатекс Індастріал» є одним з найбільших виробників свинцево-кислотних стартерних акумуляторних батарей в Європі.

Загальна площа заводу складає 6000 м².    У основному виробництві задіяно більш 500 одиниць обладнання. Завод обладнаний високотехнологічним імпортним обладнанням таких відомих фірм, як Wirtz, Leko, Sovema, Digatron, Oxmaster, Cimec, CMW, KUSTAN, налаштовування котрого було зроблено спеціалістами фірм-виробників найвищої кваліфікації. А увесь виробничий персонал усім технологіям та секретам акумуляторного виробництва навчався у Німеччині та Кореї у провідних спеціалістів акумуляторного виробництва.

Екскурсію провів керівник підприємства Колєсніков Андрій Анатолійович, який ознайомив здобувачів освіти із структурою підприємства, автоматизованими виробничими лініями, умовами роботи працівників, заробітними платами та відповів на запитання.

Також Андрій Анатолійович запросив здобувачів освіти на підприємство для проходження виробничої практики з подальшим працевлаштуванням.

Адміністрація ДЗ П(ПТ)О «Старокостянтинівський аграрно-промисловий ліцей» вдячна за проведений захід та плідну співпрацю з навчальним закладом.

 

Відбувся перший етап конкурсу на кращий освітній контент серед викладачів і майстрів виробничого навчання професійної підготовки. Кращі матеріали направлені для розгляду обласною комісією Департаменту освіти та науки.  

23 квітня учні 312 групи зібрали макулатуру та зробили донат  на суму 365 грн.  на ЗСУ для місцевого волонтера та нашого випускника Олександра Томашевського. Сподіваємося, що нашу справу продовжать і інші групи ліцею!

17.04.24р. психологічна служба ліцею провела для здобувачів освіти профілактичне заняття з елементами тренінгу ” Безпечне середовище, вільне від проявів насильства”. Учасники заходу ознайомились з законодавством України щодо запобігання та протидії домашнього насильства, куди звертатися у таких випадках та навчились розпізнавати види домашнього насильства за їх ознаками.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x