Загальнонаціональна акція єднання та віри

             В рамках підтримки Загальнонаціональної акції єднання та віри “Випускники 2024 року- для майбутніх поколінь”  присвячену до Українського Дня навколишнього середовища,  що святкується 19.04.24 р. , 16-17.04. 2024р.  колектив ДЗ Старокостянтинівського АПЛ та здобувачі освіти  вийшли на суботник, який організувала директорка ліцею Світлана Кулинич. Було проведено упорядкування території закладу,санітарне прибирання та розчищення стадіону, висадження квітів на клумбах та дерев,

Впевнені, що добру традицію наводити лад буде продовжено і надалі.

Творчий звіт

23 травня 2024 року відбувся творчий звіт художніх колективів серед здобувачів освіти та працівників ДЗП (ПТ)О «Старокостянтинівський аграрно-промисловий ліцей».

Екскурсія здобувачів освіти гуртка національно-патріотичного виховання “ДЖУРА” Відбулась чергова  екскурсія учасників гуртка  у державний історико-культурний заповідник “Самчики”.  Здобувачі освіти залишились дуже задоволені проведеним заходом та отримали багато позитивних вражень від цікавої та пізнавальної екскурсії .  

Учасники освітнього процесу ДЗ Старокостянтинівського АПЛ у  День вишиванки одягли національний одяг, долучившись таким чином до події, яка покликана зберегти українські традиції, передати їх наступному поколінню. Вишиванка — це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу. Зберігаймо та підтримуймо скарбницю символів української культури!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x