Разом для найкращого Інтернету

7 лютого   весь світ відзначає день під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Цей день проводиться з метою залучити до дії кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створені кращого Інтернету для всіх.

Здобувачі освіти першого курсу у розрізі професій, під керівництвом викладача інформатики Шнири Л.М., організували роботу на уроках під назвою «Фото КВЕСТ», щоб продемонструвати застосування та значимість кращого цифрового досвіду у навчанні, спілкуванні, інтелектуальному розвитку та мобільності.

Учні отримали змогу показати володіння інформаційно-комунікаційними технологіями, пов’язати знання  географії, інформатики, історії розвитку та становлення Інтернету, представити свої вміння роботи в колективі, команді у співпраці з викладачем.

Методист ліцею    Надія Корженівська.

 

11 червня 2024 року танцювальний колектив в м. Старокостянтинів “ДЕНС ІМПЕРІАЛ” проводив звітний конкурс. Здобувачі освіти та викладачі нашого закладу також брали участь у святі. На концерті глядачі донатили на ЗСУ. Всі кошти у сумі 4115,00 грн. були передані волонтерам.

03.05.24 р.відбулась поетапна кваліфікаційна атестація в групі 201( майстри виробничого навчання: Гадайчук М.І. ,Фараон В.В.,викладач спецтехнології- Левицький В.В.) Здобувачі освіти захищали 4 розряд з професії електрозварник ручного зварювання.

28.05.24 р. в м.Хмельницький відбувся обласний конкурс професійної майстерності з професії ” Кондитер ” серед майстрів виробничого навчання професійних ( професійно- технічних) закладів.Наша колега,майстер виробничого навчання Третяк Л.Т. прийняла активну участь в цьому конкурсі та була нагороджена дипломом за підписом директора НМЦ ПК у Хмельницькій області Л. Шевчук.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x