Тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін

З 13.03. по 17.03 .2023 року у Старокостянтинівському аграрно-промисловому ліцеї пройшов тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін. Протягом тижня було проведено такі заходи:

  1. Інформаційна хвилинка «Чи добре ми знаємо Т.Шевченка?»
  2. Бесіда «Тарасове слово – вічне та пророче»
  3. Виховний захід з зарубіжної літератури «Ідеї людяності і добра в романі М.Зузака «Крадійка книжок»
  4. Виховний захід «Не забудемо і не пробачимо» – присвячений річниці початку повномасштабної війни росії проти України.
  5. Виховний захід з англійської мови до дня Святого Патрика.

Такі заходи виховують патріотичні почуття, любов до рідної країни, природи, традицій інших народів. У нас, нащадків, попереду ще достатньо часу, щоб пізнавати й розкривати сторінки життя українського народу.

14 та 16 листопада відбулася онлайн обласна олімпіада з математики та англійської мови. Приймали участь учні 202 групи Янзюк Олександр (математика), Садков Артем (англійська мова). Учні з своїх предметів зайняли четверте місце. Також, вони є  активними учасниками математичного гуртка “Архімед”, та  гуртка з англійської мови “Англійські традиції”. ВІТАЄМО наших переможців!  

В ДЗ П(ПТ)О «Старокостянтинівський аграрно-промисловий ліцей пройшла акція «Подарунок воїну від Святого Миколая». Педагогічний колектив разом зі здобувачами освіти взяли активну участь у акції. Зібрані подарунки передали волонтерами для воїнів.  

23.11.23 року відбулась поетапна кваліфікаційна атестація кухарів групи 311( майстер в/н Ільїна О.Ю. та Федорук Г.В., викладач спецтехнології Левицька Л.П.) Здобувачі освіти на захисті 4 розряду з професії кухар. 22.11.23 року відбулась кваліфікаційна атестація операторів лінії у виробництві харчової продукції( перероблення фруктів,овочів,олієнасіння та горіхів) . Здобувачі освіти групи 205( майстер в/н Кальчук О.М. та викладач […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x