Тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін

З 13.03. по 17.03 .2023 року у Старокостянтинівському аграрно-промисловому ліцеї пройшов тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін. Протягом тижня було проведено такі заходи:

  1. Інформаційна хвилинка «Чи добре ми знаємо Т.Шевченка?»
  2. Бесіда «Тарасове слово – вічне та пророче»
  3. Виховний захід з зарубіжної літератури «Ідеї людяності і добра в романі М.Зузака «Крадійка книжок»
  4. Виховний захід «Не забудемо і не пробачимо» – присвячений річниці початку повномасштабної війни росії проти України.
  5. Виховний захід з англійської мови до дня Святого Патрика.

Такі заходи виховують патріотичні почуття, любов до рідної країни, природи, традицій інших народів. У нас, нащадків, попереду ще достатньо часу, щоб пізнавати й розкривати сторінки життя українського народу.

Творчий звіт

23 травня 2024 року відбувся творчий звіт художніх колективів серед здобувачів освіти та працівників ДЗП (ПТ)О «Старокостянтинівський аграрно-промисловий ліцей».

Екскурсія здобувачів освіти гуртка національно-патріотичного виховання “ДЖУРА” Відбулась чергова  екскурсія учасників гуртка  у державний історико-культурний заповідник “Самчики”.  Здобувачі освіти залишились дуже задоволені проведеним заходом та отримали багато позитивних вражень від цікавої та пізнавальної екскурсії .  

Учасники освітнього процесу ДЗ Старокостянтинівського АПЛ у  День вишиванки одягли національний одяг, долучившись таким чином до події, яка покликана зберегти українські традиції, передати їх наступному поколінню. Вишиванка — це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу. Зберігаймо та підтримуймо скарбницю символів української культури!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x