Участь у Гала-концерті присвячений Тижню профтехосвіти України

                      Учасники  нашого закладу  взяли участь у В гала-концерті який присвячений Тижню профтехосвіти України.  В рамках Тижня профтехосвіти України, який оголошено Європейським роком професійних навичок, 19 травня в Хмельницькому відбувся гала-концерт учасників освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.
                      Гості та усі бажаючі долучились до благодійного ярмарку на підтримку ЗСУ, відвідали виставку науково- технічної творчості закладів.
                     Директор Департаменту освіти та науки Хмельницької ОДА  Дарія  Басюк та голова Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України  Анатолій Яримюк вручили нагороди  кращим педагогічним працівникам та здобувачам освіти  закладів професійно-технічної освіти.
 На сцені мала честь виступати учениця 104 групи Ключник Іванна переможниця обласного та всеукраїнського конкурсів вокального мистецтва.
Пишаємось здобутками профтехосвіти Хмельницької області!

Творчий звіт

23 травня 2024 року відбувся творчий звіт художніх колективів серед здобувачів освіти та працівників ДЗП (ПТ)О «Старокостянтинівський аграрно-промисловий ліцей».

Екскурсія здобувачів освіти гуртка національно-патріотичного виховання “ДЖУРА” Відбулась чергова  екскурсія учасників гуртка  у державний історико-культурний заповідник “Самчики”.  Здобувачі освіти залишились дуже задоволені проведеним заходом та отримали багато позитивних вражень від цікавої та пізнавальної екскурсії .  

Учасники освітнього процесу ДЗ Старокостянтинівського АПЛ у  День вишиванки одягли національний одяг, долучившись таким чином до події, яка покликана зберегти українські традиції, передати їх наступному поколінню. Вишиванка — це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу. Зберігаймо та підтримуймо скарбницю символів української культури!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x