Учасники  нашого закладу  взяли участь у В гала-концерті який присвячений Тижню профтехосвіти України.  В рамках Тижня профтехосвіти України, який оголошено Європейським роком професійних навичок, 19 травня в Хмельницькому відбувся гала-концерт учасників освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.
                      Гості та усі бажаючі долучились до благодійного ярмарку на підтримку ЗСУ, відвідали виставку науково- технічної творчості закладів.
                     Директор Департаменту освіти та науки Хмельницької ОДА  Дарія  Басюк та голова Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України  Анатолій Яримюк вручили нагороди  кращим педагогічним працівникам та здобувачам освіти  закладів професійно-технічної освіти.
 На сцені мала честь виступати учениця 104 групи Ключник Іванна переможниця обласного та всеукраїнського конкурсів вокального мистецтва.
Пишаємось здобутками профтехосвіти Хмельницької області!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x