Участь у Гала-концерті присвячений Тижню профтехосвіти України

                      Учасники  нашого закладу  взяли участь у В гала-концерті який присвячений Тижню профтехосвіти України.  В рамках Тижня профтехосвіти України, який оголошено Європейським роком професійних навичок, 19 травня в Хмельницькому відбувся гала-концерт учасників освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.
                      Гості та усі бажаючі долучились до благодійного ярмарку на підтримку ЗСУ, відвідали виставку науково- технічної творчості закладів.
                     Директор Департаменту освіти та науки Хмельницької ОДА  Дарія  Басюк та голова Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України  Анатолій Яримюк вручили нагороди  кращим педагогічним працівникам та здобувачам освіти  закладів професійно-технічної освіти.
 На сцені мала честь виступати учениця 104 групи Ключник Іванна переможниця обласного та всеукраїнського конкурсів вокального мистецтва.
Пишаємось здобутками профтехосвіти Хмельницької області!

14 та 16 листопада відбулася онлайн обласна олімпіада з математики та англійської мови. Приймали участь учні 202 групи Янзюк Олександр (математика), Садков Артем (англійська мова). Учні з своїх предметів зайняли четверте місце. Також, вони є  активними учасниками математичного гуртка “Архімед”, та  гуртка з англійської мови “Англійські традиції”. ВІТАЄМО наших переможців!  

В ДЗ П(ПТ)О «Старокостянтинівський аграрно-промисловий ліцей пройшла акція «Подарунок воїну від Святого Миколая». Педагогічний колектив разом зі здобувачами освіти взяли активну участь у акції. Зібрані подарунки передали волонтерами для воїнів.  

23.11.23 року відбулась поетапна кваліфікаційна атестація кухарів групи 311( майстер в/н Ільїна О.Ю. та Федорук Г.В., викладач спецтехнології Левицька Л.П.) Здобувачі освіти на захисті 4 розряду з професії кухар. 22.11.23 року відбулась кваліфікаційна атестація операторів лінії у виробництві харчової продукції( перероблення фруктів,овочів,олієнасіння та горіхів) . Здобувачі освіти групи 205( майстер в/н Кальчук О.М. та викладач […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x