Ярмарок Junior EXPO 2024

Компанія «Нічник» з ДЗ П(ПТ)О «Старокостянтинівський аграрно-промисловий ліцей» взяла участь у ярмарку молодіжного підприємництва Junior EXPO 2024, що проходила за підтримки ГО «Джуніор Ачівмент Україна» 14 квітня у м. Хмельницький.

На ярмарку компанія «Нічник» продавала власноруч виготовлену продукцію: табурети, брелоки, в’язані гачком м’які іграшки. Продукція привертала увагу покупців. М’які іграшки та брелоки користувалися попитом. Покупці брали контакти для того, щоб замовити та купити табурети онлайн. У здобувачів освіти з’явився досвід не тільки виготовляти продукцію, а і її продавати.

Творчий звіт

23 травня 2024 року відбувся творчий звіт художніх колективів серед здобувачів освіти та працівників ДЗП (ПТ)О «Старокостянтинівський аграрно-промисловий ліцей».

Екскурсія здобувачів освіти гуртка національно-патріотичного виховання “ДЖУРА” Відбулась чергова  екскурсія учасників гуртка  у державний історико-культурний заповідник “Самчики”.  Здобувачі освіти залишились дуже задоволені проведеним заходом та отримали багато позитивних вражень від цікавої та пізнавальної екскурсії .  

Учасники освітнього процесу ДЗ Старокостянтинівського АПЛ у  День вишиванки одягли національний одяг, долучившись таким чином до події, яка покликана зберегти українські традиції, передати їх наступному поколінню. Вишиванка — це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу. Зберігаймо та підтримуймо скарбницю символів української культури!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x