В рамках “Тижня безпеки життєдіяльності”, 24 квітня у ДЗ Старокостянтинівський аграрно-промисловий ліцей відбулася зустріч здобувачів освіти з представниками АТ “Обленерго”

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає Міжнародна організація праці.

В рамках “Тижня безпеки життєдіяльності”, 24 квітня у ДЗ Старокостянтинівський аграрно-промисловий ліцей відбулася зустріч здобувачів освіти з представниками АТ “Обленерго” на тему “Електробезпека в побуті на виробництві.”
Захід відбувся за участю директора навчально – курсового комбінату АТ «Хмельницькобленерго» – Пруса Леоніда Івановича та старшого майстра навчально – курсового комбінату АТ «Хмельницькобленерго» – Гуменяка Максима Сергійовича
Учні прослухали та переглянули цікаву, корисну презентацію про електробезпеку на виробництві, правила поводження поблизу електроустановок, випробували себе в ролі енергетика.
Висловлюємо щиру подяку представникам АТ «Хмельницькобленерго» за спілкування, знання, тематичний майстер-клас.
💙💛Бережімо себе і близьких! Наближаємо Перемогу разом!💙💛

Творчий звіт

23 травня 2024 року відбувся творчий звіт художніх колективів серед здобувачів освіти та працівників ДЗП (ПТ)О «Старокостянтинівський аграрно-промисловий ліцей».

Екскурсія здобувачів освіти гуртка національно-патріотичного виховання “ДЖУРА” Відбулась чергова  екскурсія учасників гуртка  у державний історико-культурний заповідник “Самчики”.  Здобувачі освіти залишились дуже задоволені проведеним заходом та отримали багато позитивних вражень від цікавої та пізнавальної екскурсії .  

Учасники освітнього процесу ДЗ Старокостянтинівського АПЛ у  День вишиванки одягли національний одяг, долучившись таким чином до події, яка покликана зберегти українські традиції, передати їх наступному поколінню. Вишиванка — це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу. Зберігаймо та підтримуймо скарбницю символів української культури!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x